2016 Dam Run - Halliday Winery

Print Logo image

http://gopherarun.com/results/gopher_color.jpg

2016 DAM RUN - HALLIDAY WINERY RESULTS

LAKE MILTON, OH

Oct. 1, 2016

62 DEGREES
Results by GOPHER RUNNING

Click on the "pace" links to move about through the results. Use the Find option of your Web Browser to find the performance of a specific individual.

 
       CLASS
 PLACE PLACE                  FINISHER                  TIME     PACE
 
Open Men
    1    1  Andy Morgan, 27, Cortland, Ohio            16:54.0    5:27
    3    2  John Black, 46, Sharon, Pennsylvania       21:09.9    6:50
    4    3  Nathaniel Choma, 25, Austintown, Ohio      21:37.5    6:59
 
Open Women
    2    1  Ro Morgan, 28, Cortland, Ohio              19:53.9    6:25
   12    2  Renay Choma, 48, Austintown, Ohio          24:30.1    7:54
   14    3  Mary Schultz, 36, North Jackson, Ohio      25:00.7    8:04
 
 
 
 
 
       CLASS
 PLACE PLACE                  FINISHER                  TIME     PACE
 
Men Under 15
   58    1  Brady Waldorf, 11, Twinsburg, OH           38:24.2   12:23
 
Men 15 - 19
   24    1  Derek Sletvold, 16, Austintown, Ohio       27:02.3    8:43
   93    2  Devan Christoff, 15, Lake Milton, Ohio   1:04:24.0   20:46
 
Men 20 - 29
   16    1  Augustus Engstrom, 29, Cleveland Heights, OH
                                                        25:24.2    8:12
   26    2  Matthew Barca, 28, Boardman, Ohio          28:17.8    9:08
   30    3  Eric Curry, 28, Brookfield, Ohio           29:31.0    9:31
 
Men 30 - 39
    6    1  Jonathan Jenyk, 32, Youngstown, Ohio       22:32.7    7:16
   10    2  Kevin Schultz, 36, North Jackson, Ohio     24:13.0    7:49
   15    3  Joseph Zoldak, 32, Youngstown, Ohio        25:14.9    8:09
 
Men 40 - 49
    7    1  Jeff Koning, 46, Boardman, Ohio            23:23.3    7:33
    8    2  Brian Powell, 49, Diamond, Ohio            23:54.0    7:43
   42    3  Jeremy Bryner, 41, Newton Falls, Ohio      33:12.1   10:43
 
Men 50 & Up
    5    1  robert clark, 56, Boardman, Ohio           22:00.5    7:06
    9    2  Bob George, 59, Garrettsville, OH          24:01.8    7:45
   11    3  Roger Swank, 56, Hubbard, Ohio             24:16.1    7:50
 
 
       CLASS
 PLACE PLACE                  FINISHER                  TIME     PACE
 
Women Under 15
   33    1  Addison Blair, 9, Diamond, Ohio            31:55.8   10:18
   72    2  Autumn Willaman, 7, Newton Falls, Ohio     53:49.4   17:22
 
Women 15 - 19
   25    1  Cailee Evans, 17, Brookfield, Ohio         27:12.6    8:47
 
Women 20 - 29
   18    1  Samantha Bombeck, 27, Cortland, Ohio       26:17.5    8:29
   27    2  Angela Thomas, 26, Youngstown, Ohio        28:55.5    9:20
   38    3  Jenna Manz, 27, Cortland, Ohio             32:13.4   10:24
 
Women 30 - 39
   20    1  Rachel Markijohn, 30, Berlin Center, Ohio  26:29.1    8:33
   23    2  Meghan Kifer, 37, Vienna, Ohio             26:57.1    8:42
   34    3  Amy Friday, 38, Ellwood City, Pennsyl      32:00.8   10:20
 
Women 40 - 49
   32    1  Rachel Evans, 41, Brookfield, Ohio         31:04.1   10:01
   46    2  Maggie Pfeffy, 48, Canfield, Ohio          34:35.0   11:09
   49    3  Deb Gordon, 46, Youngstown, Ohio           35:09.8   11:21
 
Women 50 & Up
   44    1  Doreen Lietzow, 54, Alliance, OH           33:25.2   10:47
   48    2  Shannon Richards, 59, Canfield, Ohio       35:07.4   11:20
   53    3  Diane Kopko, 64, Newton Falls, Ohio        36:15.2   11:42
 
 
       CLASS
 PLACE PLACE                  FINISHER                  TIME     PACE
 
 
Individuals
    1       Andy Morgan, 27, Cortland, Ohio            16:54.0    5:27



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

    2       Ro Morgan, 28*, Cortland, Ohio             19:53.9    6:25
    3       John Black, 46, Sharon, Pennsylvania       21:09.9    6:50
    4       Nathaniel Choma, 25, Austintown, Ohio      21:37.5    6:59



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

    5    1  robert clark, 56, Boardman, Ohio           22:00.5    7:06
    6    1  Jonathan Jenyk, 32, Youngstown, Ohio       22:32.7    7:16
    7    1  Jeff Koning, 46, Boardman, Ohio            23:23.3    7:33
    8    2  Brian Powell, 49, Diamond, Ohio            23:54.0    7:43
    9    2  Bob George, 59, Garrettsville, OH          24:01.8    7:45
   10    2  Kevin Schultz, 36, North Jackson, Ohio     24:13.0    7:49
   11    3  Roger Swank, 56, Hubbard, Ohio             24:16.1    7:50
   12       Renay Choma, 48*, Austintown, Ohio         24:30.1    7:54



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   13    4  Richard Poland, 63                         24:50.3    8:01
   14       Mary Schultz, 36*, North Jackson, Ohio     25:00.7    8:04
   15    3  Joseph Zoldak, 32, Youngstown, Ohio        25:14.9    8:09
   16    1  Augustus Engstrom, 29, Cleveland Heights, OH
                                                        25:24.2    8:12
   17    5  Glenn Gailey, 69, East Canton, Ohio        25:25.4    8:12
   18    1  Samantha Bombeck, 27*, Cortland, Ohio      26:17.5    8:29
   19    6  william speece, 62, North Jackson, Ohio    26:27.1    8:32
   20    1  Rachel Markijohn, 30*, Berlin Center, Ohio 26:29.1    8:33
   21    7  Rick Lisum, 59, Newton Falls, Ohio         26:32.7    8:34
   22    8  Dan Sahli, 61, Youngstown, Ohio            26:35.6    8:35
   23    2  Meghan Kifer, 37*, Vienna, Ohio            26:57.1    8:42
   24    1  Derek Sletvold, 16, Austintown, Ohio       27:02.3    8:43
   25    1  Cailee Evans, 17*, Brookfield, Ohio        27:12.6    8:47



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   26    2  Matthew Barca, 28, Boardman, Ohio          28:17.8    9:08
   27    2  Angela Thomas, 26*, Youngstown, Ohio       28:55.5    9:20
   28    9  Jay Lietzow, 55, Alliance, OH              28:56.9    9:20
   29   10  Pat DeChellis, 54, Boardman, Ohio          29:05.7    9:23
   30    3  Eric Curry, 28, Brookfield, Ohio           29:31.0    9:31
   31   11  Mike Lattanzio, 50, Poland, Ohio           29:59.0    9:40



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   32    1  Rachel Evans, 41*, Brookfield, Ohio        31:04.1   10:01
   33    1  Addison Blair, 9*, Diamond, Ohio           31:55.8   10:18
   34    3  Amy Friday, 38*, Ellwood City, Pennsyl     32:00.8   10:20
   35    4  Josh Friday, 35, Ellwood City, Pennsyl     32:01.0   10:20
   36    4  Amber Blair, 37*, Diamond, Ohio            32:03.5   10:20
   37    5  Brent Blair, 39, Diamond, Ohio             32:04.2   10:21
   38    3  Jenna Manz, 27*, Cortland, Ohio            32:13.4   10:24
   39    5  Sara Schill, 31*, Canfield, Ohio           32:39.3   10:32
   40    6  Adam Fish, 38, Youngstown, Ohio            32:41.7   10:33
   41   12  Don Hyde, 63, Warren, Ohio                 33:04.3   10:40
   42    3  Jeremy Bryner, 41, Newton Falls, Ohio      33:12.1   10:43
   43    4  Tyler Dean, 25, salem, Ohio                33:12.3   10:43
   44    1  Doreen Lietzow, 54*, Alliance, OH          33:25.2   10:47
   45    4  Katie Barca, 29*, Boardman, Ohio           33:40.8   10:52



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   46    2  Maggie Pfeffy, 48*, Canfield, Ohio         34:35.0   11:09
   47   13  David Williams, 67, Canfield, Ohio         34:35.1   11:09
   48    2  Shannon Richards, 59*, Canfield, Ohio      35:07.4   11:20
   49    3  Deb Gordon, 46*, Youngstown, Ohio          35:09.8   11:21
   50    7  Alex King, 35, Fairfield, Ohio             35:41.8   11:31
   51    6  Michelle King, 34*, Fairfield, Ohio        35:42.0   11:31
   52    4  Leslie Core, 46*, Mineral Ridge, Ohio      35:59.1   11:36
   53    3  Diane Kopko, 64*, Newton Falls, Ohio       36:15.2   11:42



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   54    5  Mike Helmick, 26, Girard, Ohio             37:22.4   12:03
   55    5  Corissa Helmick, 26*, Girard, Ohio         37:25.3   12:04
   56    8  todd eisenman, 35, akron, Ohio             37:44.4   12:10
   57    4  Josh Buckenberger, 46, Marysville, Ohio    37:44.6   12:11
   58    1  Brady Waldorf, 11, Twinsburg, OH           38:24.2   12:23
   59    5  Bryan Waldorf, 42, Twinsburg, OH           38:24.8   12:23
   60   14  Bill Scott, 62, Ravenna, Ohio              38:50.2   12:32
   61    7  Jennifer Fish, 36*, Youngstown, Ohio       38:53.1   12:33



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   62    4  Fran Rafaiani, 65*, Cortland, Ohio         40:28.1   13:03
   63    6  Barry McMannis, 45, New Springfield, Ohio  41:55.6   13:31
   64    5  Tracy Derschan, 42*, Streetsboro, OH       42:24.5   13:41
   65   15  Allen Wasylychyn, 64, Lake Milton, Ohio    42:41.1   13:46
   66    5  Phyllis Wasylychyn, 63*, Lake Milton, Ohio 42:57.2   13:51



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   67    6  Dawn Black, 45*, Sharon, Pennsylvania      49:08.4   15:51



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   68    6  Marna Hehr, 61*, Boardman, Ohio            51:33.5   16:38
   69    7  Bridgett Cutlip, 41*, salem, Ohio          51:40.2   16:40
   70   16  Don Hehr, 60, Boardman, Ohio               51:45.7   16:42
   71    7  Georgie Peters, 67*, Poland, Ohio          52:31.1   16:56



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   72    2  Autumn Willaman, 7*, Newton Falls, Ohio    53:49.4   17:22
   73    7  Tim Willman, 42, Newton Falls, Ohio        53:54.3   17:23



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   74    6  Jackie Damron, 26*, Newton Falls, Ohio     57:04.4   18:25
   75    8  Terri Westfall, 53*, Canfield, Ohio        57:10.4   18:27
   76    7  Vicki Benedict, 28*, Deerfireld, Ohio      58:03.8   18:44
   77    8  Amanda Benedict, 40*, Deerfireld, Ohio     58:04.1   18:44



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   78    9  Mary Jo Kubiak, 53*                        59:39.2   19:15
   79   10  Lucy Parillo, 50*, Boardman, Ohio          59:42.7   19:16
   80    9  Lynn DeChellis, 49*, Boardman, Ohio        59:47.6   19:17
   81   10  Michele Taylor, 43*, Youngstown, Ohio    1:00:32.7   19:32
   82    8  Bri Ray, 27*, Austintown, Ohio           1:00:33.0   19:32
   83   11  Kristan Morris, 43*, Boardman, Ohio      1:00:36.2   19:33
   84   11  Cynthia Rogers, 54*, Youngstown, Ohio    1:00:36.3   19:33
   85   12  Lori King, 47*, Boardman, Ohio           1:00:37.5   19:33
   86   13  Janel Sletvold, 46*, Austintown, Ohio    1:00:41.9   19:35
   87   12  Mary Anne Coles, 65*, Austintown, Ohio   1:00:42.4   19:35
   88    8  Keith Sletvold, 45, Austintown, Ohio     1:00:48.7   19:37
   89   17  Dale Benedict, 51, Deerfireld, Ohio      1:01:01.7   19:41
   90   18  Joe Parillo, 50, Boardman, Ohio          1:01:44.7   19:55
   91   19  Richard Kubiak, 58, Boardman, Ohio       1:01:44.9   19:55



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   92    9  Chelsea Bogden, 23*, Austintown, Ohio    1:04:23.6   20:46
   93    2  Devan Christoff, 15, Lake Milton, Ohio   1:04:24.0   20:46
   94   13  Barb Sapp, 62*, Lake Milton, Ohio        1:04:27.4   20:48



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   95   14  Sandy Callaway, 65*, Ravenna, Ohio       1:10:02.0   22:35
   96   15  Denise Miller, 57*, Garrettsville, OH    1:10:04.5   22:36
* indicates females
6 finishers among Males (no age given)
1 finishers among Men Under 15
2 finishers among Men 15 - 19
5 finishers among Men 20 - 29
8 finishers among Men 30 - 39
8 finishers among Men 40 - 49
19 finishers among Men 50 & Up
2 finishers among Women Under 15
1 finishers among Women 15 - 19
9 finishers among Women 20 - 29
7 finishers among Women 30 - 39
13 finishers among Women 40 - 49
15 finishers among Women 50 & Up
49 male finishers
47 female finishers
96 total finishers
 
       CLASS
 PLACE PLACE                  FINISHER                  TIME     PACE
 
Men Under 15
   58    1  Brady Waldorf, 11, Twinsburg, OH           38:24.2   12:23
 
Men 15 - 19
   24    1  Derek Sletvold, 16, Austintown, Ohio       27:02.3    8:43
   93    2  Devan Christoff, 15, Lake Milton, Ohio   1:04:24.0   20:46
 
Men 20 - 29
    1    1  Andy Morgan, 27, Cortland, Ohio            16:54.0    5:27
    4    2  Nathaniel Choma, 25, Austintown, Ohio      21:37.5    6:59
   16    3  Augustus Engstrom, 29, Cleveland Heights, OH
                                                        25:24.2    8:12
   26    4  Matthew Barca, 28, Boardman, Ohio          28:17.8    9:08
   30    5  Eric Curry, 28, Brookfield, Ohio           29:31.0    9:31
   43    6  Tyler Dean, 25, salem, Ohio                33:12.3   10:43
   54    7  Mike Helmick, 26, Girard, Ohio             37:22.4   12:03
 
Men 30 - 39
    6    1  Jonathan Jenyk, 32, Youngstown, Ohio       22:32.7    7:16
   10    2  Kevin Schultz, 36, North Jackson, Ohio     24:13.0    7:49
   15    3  Joseph Zoldak, 32, Youngstown, Ohio        25:14.9    8:09
   35    4  Josh Friday, 35, Ellwood City, Pennsyl     32:01.0   10:20
   37    5  Brent Blair, 39, Diamond, Ohio             32:04.2   10:21
   40    6  Adam Fish, 38, Youngstown, Ohio            32:41.7   10:33
   50    7  Alex King, 35, Fairfield, Ohio             35:41.8   11:31
   56    8  todd eisenman, 35, akron, Ohio             37:44.4   12:10
 
Men 40 - 49
    3    1  John Black, 46, Sharon, Pennsylvania       21:09.9    6:50
    7    2  Jeff Koning, 46, Boardman, Ohio            23:23.3    7:33
    8    3  Brian Powell, 49, Diamond, Ohio            23:54.0    7:43
   42    4  Jeremy Bryner, 41, Newton Falls, Ohio      33:12.1   10:43
   57    5  Josh Buckenberger, 46, Marysville, Ohio    37:44.6   12:11
   59    6  Bryan Waldorf, 42, Twinsburg, OH           38:24.8   12:23
   63    7  Barry McMannis, 45, New Springfield, Ohio  41:55.6   13:31
   73    8  Tim Willman, 42, Newton Falls, Ohio        53:54.3   17:23
   88    9  Keith Sletvold, 45, Austintown, Ohio     1:00:48.7   19:37
 
Men 50 & Up
    5    1  robert clark, 56, Boardman, Ohio           22:00.5    7:06
    9    2  Bob George, 59, Garrettsville, OH          24:01.8    7:45
   11    3  Roger Swank, 56, Hubbard, Ohio             24:16.1    7:50
   13    4  Richard Poland, 63                         24:50.3    8:01
   17    5  Glenn Gailey, 69, East Canton, Ohio        25:25.4    8:12
   19    6  william speece, 62, North Jackson, Ohio    26:27.1    8:32
   21    7  Rick Lisum, 59, Newton Falls, Ohio         26:32.7    8:34
   22    8  Dan Sahli, 61, Youngstown, Ohio            26:35.6    8:35
   28    9  Jay Lietzow, 55, Alliance, OH              28:56.9    9:20
   29   10  Pat DeChellis, 54, Boardman, Ohio          29:05.7    9:23
   31   11  Mike Lattanzio, 50, Poland, Ohio           29:59.0    9:40
   41   12  Don Hyde, 63, Warren, Ohio                 33:04.3   10:40
   47   13  David Williams, 67, Canfield, Ohio         34:35.1   11:09
   60   14  Bill Scott, 62, Ravenna, Ohio              38:50.2   12:32
   65   15  Allen Wasylychyn, 64, Lake Milton, Ohio    42:41.1   13:46
   70   16  Don Hehr, 60, Boardman, Ohio               51:45.7   16:42
   89   17  Dale Benedict, 51, Deerfireld, Ohio      1:01:01.7   19:41
   90   18  Joe Parillo, 50, Boardman, Ohio          1:01:44.7   19:55
   91   19  Richard Kubiak, 58, Boardman, Ohio       1:01:44.9   19:55
 
 
       CLASS
 PLACE PLACE                  FINISHER                  TIME     PACE
 
Women Under 15
   33    1  Addison Blair, 9, Diamond, Ohio            31:55.8   10:18
   72    2  Autumn Willaman, 7, Newton Falls, Ohio     53:49.4   17:22
 
Women 15 - 19
   25    1  Cailee Evans, 17, Brookfield, Ohio         27:12.6    8:47
 
Women 20 - 29
    2    1  Ro Morgan, 28, Cortland, Ohio              19:53.9    6:25
   18    2  Samantha Bombeck, 27, Cortland, Ohio       26:17.5    8:29
   27    3  Angela Thomas, 26, Youngstown, Ohio        28:55.5    9:20
   38    4  Jenna Manz, 27, Cortland, Ohio             32:13.4   10:24
   45    5  Katie Barca, 29, Boardman, Ohio            33:40.8   10:52
   55    6  Corissa Helmick, 26, Girard, Ohio          37:25.3   12:04
   74    7  Jackie Damron, 26, Newton Falls, Ohio      57:04.4   18:25
   76    8  Vicki Benedict, 28, Deerfireld, Ohio       58:03.8   18:44
   82    9  Bri Ray, 27, Austintown, Ohio            1:00:33.0   19:32
   92   10  Chelsea Bogden, 23, Austintown, Ohio     1:04:23.6   20:46
 
Women 30 - 39
   14    1  Mary Schultz, 36, North Jackson, Ohio      25:00.7    8:04
   20    2  Rachel Markijohn, 30, Berlin Center, Ohio  26:29.1    8:33
   23    3  Meghan Kifer, 37, Vienna, Ohio             26:57.1    8:42
   34    4  Amy Friday, 38, Ellwood City, Pennsyl      32:00.8   10:20
   36    5  Amber Blair, 37, Diamond, Ohio             32:03.5   10:20
   39    6  Sara Schill, 31, Canfield, Ohio            32:39.3   10:32
   51    7  Michelle King, 34, Fairfield, Ohio         35:42.0   11:31
   61    8  Jennifer Fish, 36, Youngstown, Ohio        38:53.1   12:33
 
Women 40 - 49
   12    1  Renay Choma, 48, Austintown, Ohio          24:30.1    7:54
   32    2  Rachel Evans, 41, Brookfield, Ohio         31:04.1   10:01
   46    3  Maggie Pfeffy, 48, Canfield, Ohio          34:35.0   11:09
   49    4  Deb Gordon, 46, Youngstown, Ohio           35:09.8   11:21
   52    5  Leslie Core, 46, Mineral Ridge, Ohio       35:59.1   11:36
   64    6  Tracy Derschan, 42, Streetsboro, OH        42:24.5   13:41
   67    7  Dawn Black, 45, Sharon, Pennsylvania       49:08.4   15:51
   69    8  Bridgett Cutlip, 41, salem, Ohio           51:40.2   16:40
   77    9  Amanda Benedict, 40, Deerfireld, Ohio      58:04.1   18:44
   80   10  Lynn DeChellis, 49, Boardman, Ohio         59:47.6   19:17
   81   11  Michele Taylor, 43, Youngstown, Ohio     1:00:32.7   19:32
   83   12  Kristan Morris, 43, Boardman, Ohio       1:00:36.2   19:33
   85   13  Lori King, 47, Boardman, Ohio            1:00:37.5   19:33
   86   14  Janel Sletvold, 46, Austintown, Ohio     1:00:41.9   19:35
 
Women 50 & Up
   44    1  Doreen Lietzow, 54, Alliance, OH           33:25.2   10:47
   48    2  Shannon Richards, 59, Canfield, Ohio       35:07.4   11:20
   53    3  Diane Kopko, 64, Newton Falls, Ohio        36:15.2   11:42
   62    4  Fran Rafaiani, 65, Cortland, Ohio          40:28.1   13:03
   66    5  Phyllis Wasylychyn, 63, Lake Milton, Ohio  42:57.2   13:51
   68    6  Marna Hehr, 61, Boardman, Ohio             51:33.5   16:38
   71    7  Georgie Peters, 67, Poland, Ohio           52:31.1   16:56
   75    8  Terri Westfall, 53, Canfield, Ohio         57:10.4   18:27
   78    9  Mary Jo Kubiak, 53                         59:39.2   19:15
   79   10  Lucy Parillo, 50, Boardman, Ohio           59:42.7   19:16
   84   11  Cynthia Rogers, 54, Youngstown, Ohio     1:00:36.3   19:33
   87   12  Mary Anne Coles, 65, Austintown, Ohio    1:00:42.4   19:35
   94   13  Barb Sapp, 62, Lake Milton, Ohio         1:04:27.4   20:48
   95   14  Sandy Callaway, 65, Ravenna, Ohio        1:10:02.0   22:35
   96   15  Denise Miller, 57, Garrettsville, OH     1:10:04.5   22:36
 
 

Return to home page.

For result corrections please e-mail Ted Rupe.

Copyright ©2020 Gopher Running, Ted Rupe. All information kept confidential. Contact us