2017 Maplewood Elementary XC Meet

Print Logo image

http://gopherarun.com/results/gopher_color.jpg

2017 MAPLEWOOD ELEMENTARY 

XC MEET RESULTS

MAPLEWOOD HIGH SCHOOL

Oct. 16, 2017

60 DEGREES AND SUNNY
Results by GOPHER RUNNING

Click on the "pace" links to move about through the results. Use the Find option of your Web Browser to find the performance of a specific individual.

 
 
       CLASS
 PLACE PLACE                  FINISHER                  TIME     PACE
 
Boys Kindergarten
   19    1  Daniel Agardi, 8                           9:31    9:31
 
 
 
Boys 3rd Grade
    9    1  Michael Murphy, 30                         8:09    8:08
 
Boys 4th Grade
    8    1  Andrew Donaldson, 40                       8:09    8:08
   20    2  Hunter Manse, 40                           9:32    9:32
   29    3  Zachary Kirchs, 40                         11:06   11:06
 
Boys 5th Grade
    1    1  Dominic Pappagallo, 50                     6:30    6:30
    2    2  Trevor Shipman, 50                         6:37    6:36
   14    3  Nolan Wood, 50                             8:35    8:34
   35    4  Robert Howard, 50                          15:50   15:50
 
Boys 6th Grade
    3    1  Alex Donaldson, 60                         6:55    6:55
    5    2  Cole Stewart, 60                           7:08    7:07
    6    3  Tom DahBoys, 60                             7:13    7:12
   11    4  William Fox, 60                            8:22    8:21
   13    5  Leah Murphy, 60                            8:29    8:28
   16    6  Marshall Eloph, 60                         8:43    8:43
   18    7  Garrett Pinkerton, 60                      9:15    9:14
   21    8  Braden Hoffstetter, 60                     9:36    9:35
   28    9  Nick Zombar, 60                            10:56   10:56
 
 
       CLASS
 PLACE PLACE                  FINISHER                  TIME     PACE
 
 
Women 1st Grade
   23    1  Melody Richards, 10                        9:53    9:52
 
Women 2nd Grade
   32    1  Samantha Krieg, 20                         11:23   11:23
   33    2  Dana Flinner, 20                           11:26   11:25
 
 
Women 4th Grade
   22    1  Taylor Domes, 40                           9:45    9:44
   24    2  Lauren Krieg, 40                           10:20   10:20
   25    3  Raegan Krieg, 40                           10:20   10:20
   26    4  Marissa Murphy, 40                         10:29   10:29
   27    5  Kaitlynn Benton, 40                        10:31   10:31
   30    6  Harley Agardi, 40                          11:12   11:11
   31    7  Aublee Fox, 40                             11:14   11:13
 
Women 5th Grade
   10    1  Rayne Stewart, 50                          8:20    8:20
   15    2  Hayley Flinner, 50                         8:39    8:38
   34    3  Kaylee Howard, 50                          15:38   15:37
 
Women 6th Grade
    4    1  Caleigh Richards, 60                       6:59    6:58
    7    2  Haley Agardi, 60                           7:55    7:55
   12    3  Ella Novinski, 60                          8:28    8:27
   17    4  Elise Butler, 60                           8:56    8:55
 
 

Return to home page.

For result corrections please e-mail Ted Rupe.

Copyright ©2020 Gopher Running, Ted Rupe. All information kept confidential. Contact us