2018 Ride 4 thEM 5K

Print Logo image

https://gopherarun.com/assets/Gopher%20Logo%201%20Inch.jpg

2018 Ride 4 thEM 5K Results

ANDOVER, OHIO

July 28, 2018

69 DEGREES, SLIGHT BREEZE AND CLEAR
Results by GOPHER RUNNING

Click on the "pace" links to move about through the results. Use the Find option of your Web Browser to find the performance of a specific individual.

 
                                     Last updated July 28, 2018 10:07 AM
       CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
Open Men
    1    1  Craig Rupe, 32, Peninsula, OH            16:10.0    5:13
    2    2  Aaron Titus, 31, Fowler, OH              17:21.6    5:36
    3    3  Brody Rupe, 15, Cortland                 17:48.3    5:45
 
Open Women
    6    1  Suzanne Koziol, 21, Burton, OH           18:33.2    5:59
    9    2  Tina Seech, 57, Upper St. Claire         20:28.2    6:36
   10    3  Allie Wintz, 13, Jefferson               20:50.7    6:43
 
 
 
 
 
       CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
Men Under 11
   87    1  Collin Obrien, 10, Jefferson             50:13.4   16:12
 
Men 11 - 14
   12    1  Stephen Sly, 13, Jefferson               21:57.4    7:05
   14    2  Mason Summers, 13, Jefferson             22:33.2    7:16
   19    3  Austin Musgrave, 13, Williamsfield       23:27.5    7:34
 
Men 15 - 19
    4    1  Gabriel Warsing, 16, Andover             18:21.1    5:55
    7    2  Luke Robinson, 15, Jefferson             18:33.2    5:59
    8    3  Nate Henson, 15, Jefferson               20:25.7    6:35
 
Men 20 - 24
    5    1  Cody Reeher, 21, Kinsman                 18:31.4    5:59
 
Men 25 - 29
   72    1  Steven Marrison, 26, Conneaut            34:42.1   11:12
 
Men 30 - 34
   95    1  Robert Cotton, 32, Edinboro              56:36.2   18:16
 
Men 35 - 39
   58    1  Nick Schussler, 35, Painesville          30:45.4    9:55
   74    2  Jason Yauger, 38, Wimdsor                36:13.4   11:41
 
Men 40 - 44
   17    1  Lonnie Hopkins, 43, Kinsman              23:04.3    7:27
   34    2  Leo Warsing, 44, Andover                 26:31.7    8:33
   35    3  Dale Sly, 40, Jefferson                  26:36.9    8:35
 
Men 45 - 49
   24    1  Troy Jewell, 46, Waterford               24:46.8    8:00
   33    2  Scott Omerzo, 45, Cortland               26:19.9    8:30
 
Men 50 - 54
   22    1  Matt Stebick, 50, Waterford              23:58.7    7:44
   77    2  Ron Vest, 50, Salem, OH                  36:48.8   11:53
 
Men 55 - 59
   15    1  Brian Bonhomme, 55, Boardman, OH         22:33.7    7:17
   53    2  Bill Nevison, 59, Orwell                 29:23.2    9:29
 
Men 60 - 64
   18    1  Tim Watts, 64, Ashtabula, OH             23:19.2    7:31
   45    2  Dan Sahli, 62, Youngstown, OH            27:55.9    9:01
 
 
Men 70 & Up
   51    1  John Davis, 72, Kinsman                  28:28.7    9:11
 
       CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
 
Women 11 - 14
   13    1  Josey Miller, 14, Andover                21:59.4    7:06
   20    2  Alaina Neczeporenko, 14, Jefferson       23:33.8    7:36
   23    3  Julia Krznaric, 14, Andover              24:39.4    7:57
 
Women 15 - 19
   41    1  Shawna Dye, 19, Williamsfield            27:13.2    8:47
   44    2  Kylie Snyder, 17, Jefferson              27:50.5    8:59
   47    3  Hannah Root, 17, OH                      28:19.3    9:08
 
Women 20 - 24
   70    1  Ellen Darby, 23, Jefferson               33:49.6   10:55
   91    2  Ruth Powers, 22, Canton                  55:00.3   17:45
   93    3  Megan Tilton, 21, Dorset                 55:05.2   17:46
 
Women 25 - 29
   65    1  Trisha Marrison, 27, Conneaut            33:02.4   10:39
   96    2  Allie Franley, 27, Ashtabula, OH         58:42.7   18:56
 
Women 30 - 34
   32    1  Chessa Gottron, 30, Rock Creek           26:12.6    8:27
   59    2  Megan Schussler, 31, Painesville         30:46.4    9:56
   64    3  Michelle Cotton, 31, Edinboro            31:55.1   10:18
 
Women 35 - 39
   31    1  Heather Harmon, 35, Jefferson            25:44.4    8:18
   49    2  Kathleen Shontz, 36, Austinburg          28:23.7    9:10
   68    3  Rachel Lappe, 37, Andover                33:43.3   10:53
 
Women 40 - 44
   39    1  Kristen Bass, 42, Chardon                27:00.5    8:43
   42    2  Heather Dewey, 44, Conneaut              27:14.7    8:47
   56    3  Andrea Rosipko, 44, Dorset               30:14.8    9:45
 
Women 45 - 49
   21    1  Stephanie Wingerter, 45, Indiana         23:47.1    7:40
   76    2  Holly Hanna, 45, Geneva                  36:47.1   11:52
   86    3  Roni Guerini, 49, Jefferson              49:15.3   15:53
 
Women 50 - 54
   50    1  Dawn Chase, 50, Jefferson                28:27.2    9:11
   55    2  Therese Christiansen, 52, Erie           29:58.7    9:40
   60    3  Kim Skinner, 50, Madison                 31:16.4   10:05
 
Women 55 - 59
   88    1  Janet Falke, 57, Kingsville              53:16.9   17:11
   89    2  Debbie McCumber, 58, Kingsville          53:17.8   17:12
   92    3  Karen Kozel, 56, Jefferson               55:00.3   17:45
 
Women 60 - 64
   90    1  Sharon Huey, 60, Kingsville              53:19.7   17:12
 
Women 65 - 69
   83    1  Carol Edmundson, 66, Erie                46:51.8   15:07
 
 
Individuals
       CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
 
Individuals
    1       Craig Rupe, 32, Peninsula, OH            16:10.0    5:13
    2       Aaron Titus, 31, Fowler, OH              17:21.6    5:36
    3       Brody Rupe, 15, Cortland                 17:48.3    5:45
    4    1  Gabriel Warsing, 16, Andover             18:21.1    5:55
    5    1  Cody Reeher, 21, Kinsman                 18:31.4    5:59
    6       Suzanne Koziol, 21*, Burton, OH          18:33.2    5:59
    7    2  Luke Robinson, 15, Jefferson             18:33.2    5:59



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

    8    3  Nate Henson, 15, Jefferson               20:25.7    6:35
    9       Tina Seech, 57*, Upper St. Claire        20:28.2    6:36
   10       Allie Wintz, 13*, Jefferson              20:50.7    6:43
   11    4  Michael Spencer, 15, Andover             20:51.6    6:44



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   12    1  Stephen Sly, 13, Jefferson               21:57.4    7:05
   13    1  Josey Miller, 14*, Andover               21:59.4    7:06
   14    2  Mason Summers, 13, Jefferson             22:33.2    7:16
   15    1  Brian Bonhomme, 55, Boardman, OH         22:33.7    7:17
   16    5  Devin Nelson, 17, Rock Creek             22:42.4    7:19
   17    1  Lonnie Hopkins, 43, Kinsman              23:04.3    7:27
   18    1  Tim Watts, 64, Ashtabula, OH             23:19.2    7:31
   19    3  Austin Musgrave, 13, Williamsfield       23:27.5    7:34
   20    2  Alaina Neczeporenko, 14*, Jefferson      23:33.8    7:36
   21    1  Stephanie Wingerter, 45*, Indiana        23:47.1    7:40
   22    1  Matt Stebick, 50, Waterford              23:58.7    7:44
   23    3  Julia Krznaric, 14*, Andover             24:39.4    7:57



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   24    1  Troy Jewell, 46, Waterford               24:46.8    8:00
   25    6  Jonathan Knam, 16, Jefferson             24:51.8    8:01
   26    4  Logan Furman, 11, Jefferson              24:52.3    8:01
   27    4  Erica Hansel, 14*                        24:58.2    8:03
   28    7  Triston Obrien, 15, Jefferson            25:12.3    8:08
   29    8  Nathan Gray, 15, Jefferson               25:38.8    8:16
   30    5  Seth Bryan, 12, Andover                  25:41.1    8:17
   31    1  Heather Harmon, 35*, Jefferson           25:44.4    8:18
   32    1  Chessa Gottron, 30*, Rock Creek          26:12.6    8:27
   33    2  Scott Omerzo, 45, Cortland               26:19.9    8:30
   34    2  Leo Warsing, 44, Andover                 26:31.7    8:33
   35    3  Dale Sly, 40, Jefferson                  26:36.9    8:35
   36    4  Ryan Whitz, 42, Jefferson                26:43.7    8:37
   37    9  Isaac Orahood, 19, Andover               26:44.8    8:38
   38    6  Jonathan Moschell, 12, Dorset            26:56.3    8:41
   39    1  Kristen Bass, 42*, Chardon               27:00.5    8:43
   40   10  Jacob Bass, 19, Chardon                  27:01.1    8:43
   41    1  Shawna Dye, 19*, Williamsfield           27:13.2    8:47
   42    2  Heather Dewey, 44*, Conneaut             27:14.7    8:47
   43    5  Frank Bigowsky, 41, Girard. Oh           27:48.4    8:58
   44    2  Kylie Snyder, 17*, Jefferson             27:50.5    8:59



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   45    2  Dan Sahli, 62, Youngstown, OH            27:55.9    9:01
   46   11  Allen Darby, 18, Jefferson               28:14.7    9:07
   47    3  Hannah Root, 17*, OH                     28:19.3    9:08
   48    5  Greenlee Deonathan, 11*, Jefferson       28:23.4    9:09
   49    2  Kathleen Shontz, 36*, Austinburg         28:23.7    9:10
   50    1  Dawn Chase, 50*, Jefferson               28:27.2    9:11
   51    1  John Davis, 72, Kinsman                  28:28.7    9:11
   52    7  Hunter Perry, 14, Orwell                 29:15.9    9:26
   53    2  Bill Nevison, 59, Orwell                 29:23.2    9:29
   54    8  Sutton Pikor, 12, Rock Creek             29:23.3    9:29
   55    2  Therese Christiansen, 52*, Erie          29:58.7    9:40
   56    3  Andrea Rosipko, 44*, Dorset              30:14.8    9:45
   57    4  Jen Cauwenbergh, 43*, Madison            30:23.6    9:48
   58    1  Nick Schussler, 35, Painesville          30:45.4    9:55
   59    2  Megan Schussler, 31*, Painesville        30:46.4    9:56



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   60    3  Kim Skinner, 50*, Madison                31:16.4   10:05
   61    5  Shawna Bryan, 42*, Andover               31:30.7   10:10
   62    4  Deana Allerheiligen, 50*, Reynoldsburg   31:38.6   10:12
   63    5  Lydia Machczynski, 54*, Geneva           31:43.0   10:14
   64    3  Michelle Cotton, 31*, Edinboro           31:55.1   10:18
   65    1  Trisha Marrison, 27*, Conneaut           33:02.4   10:39
   66    6  Lucy Leatherman, 14*, Parma              33:04.8   10:40
   67    6  Kendra Curtiss, 51*, Conneaut            33:17.4   10:44
   68    3  Rachel Lappe, 37*, Andover               33:43.3   10:53
   69    6  Anthony Lappe, 41, Andover               33:44.5   10:53
   70    1  Ellen Darby, 23*, Jefferson              33:49.6   10:55



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   71    6  Wendi O'Brien, 42*, Jefferson            34:40.2   11:11
   72    1  Steven Marrison, 26, Conneaut            34:42.1   11:12
   73    7  Barbara Grant, 43*, Dorset               35:17.8   11:23
   74    2  Jason Yauger, 38, Wimdsor                36:13.4   11:41
   75    8  Margaret Struna, 43*, Williamsfield      36:36.0   11:48
   76    2  Holly Hanna, 45*, Geneva                 36:47.1   11:52
   77    2  Ron Vest, 50, Salem, OH                  36:48.8   11:53



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   78    4  Nancy Gruskiewicz, 37*, Kinsman          37:12.0   12:00
   79    9  Rebecca Leatherman, 42*, Parma           37:15.2   12:01
   80    5  Laura Gaul, 36*, Jefferson               37:39.7   12:09



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   81    6  Samantha Page, 36*, Reynoldsburg         42:39.1   13:45



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   82   10  Michelle Sabo, 44*, Geneva               45:22.9   14:38



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   83    1  Carol Edmundson, 66*, Erie               46:51.8   15:07
   84    7  Jodie Bardo, 53*, Canton                 48:20.0   15:35
   85    7  Karen Sly, 39*, Jefferson                48:20.3   15:36
   86    3  Roni Guerini, 49*, Jefferson             49:15.3   15:53



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   87    1  Collin Obrien, 10, Jefferson             50:13.4   16:12



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   88    1  Janet Falke, 57*, Kingsville             53:16.9   17:11
   89    2  Debbie McCumber, 58*, Kingsville         53:17.8   17:12
   90    1  Sharon Huey, 60*, Kingsville             53:19.7   17:12
   91    2  Ruth Powers, 22*, Canton                 55:00.3   17:45
   92    3  Karen Kozel, 56*, Jefferson              55:00.3   17:45
   93    3  Megan Tilton, 21*, Dorset                55:05.2   17:46



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   94    8  Denise Morgan, 53*, Rock Creek           56:29.4   18:13
   95    1  Robert Cotton, 32, Edinboro              56:36.2   18:16
   96    2  Allie Franley, 27*, Ashtabula, OH        58:42.7   18:56



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   97    4  Lori Maxeiner, 46*, Meadville            1:01:49.4   19:57
* indicates females
6 finishers among Males (no age given)
1 finishers among Men Under 11
8 finishers among Men 11 - 14
11 finishers among Men 15 - 19
1 finishers among Men 20 - 24
1 finishers among Men 25 - 29
1 finishers among Men 30 - 34
2 finishers among Men 35 - 39
6 finishers among Men 40 - 44
2 finishers among Men 45 - 49
2 finishers among Men 50 - 54
2 finishers among Men 55 - 59
2 finishers among Men 60 - 64
1 finishers among Men 70 & Up
6 finishers among Women 11 - 14
3 finishers among Women 15 - 19
3 finishers among Women 20 - 24
2 finishers among Women 25 - 29
3 finishers among Women 30 - 34
7 finishers among Women 35 - 39
10 finishers among Women 40 - 44
4 finishers among Women 45 - 49
8 finishers among Women 50 - 54
3 finishers among Women 55 - 59
1 finishers among Women 60 - 64
1 finishers among Women 65 - 69
46 male finishers
51 female finishers
97 total finishers
 
       CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
Men Under 11
   42    1  Collin Obrien, 10, Jefferson             50:13.4   16:12
 
Men 11 - 14
    9    1  Stephen Sly, 13, Jefferson               21:57.4    7:05
   10    2  Mason Summers, 13, Jefferson             22:33.2    7:16
   15    3  Austin Musgrave, 13, Williamsfield       23:27.5    7:34
   19    4  Logan Furman, 11, Jefferson              24:52.3    8:01
   22    5  Seth Bryan, 12, Andover                  25:41.1    8:17
   28    6  Jonathan Moschell, 12, Dorset            26:56.3    8:41
   34    7  Hunter Perry, 14, Orwell                 29:15.9    9:26
   36    8  Sutton Pikor, 12, Rock Creek             29:23.3    9:29
 
Men 15 - 19
    4    1  Gabriel Warsing, 16, Andover             18:21.1    5:55
    6    2  Luke Robinson, 15, Jefferson             18:33.2    5:59
    7    3  Nate Henson, 15, Jefferson               20:25.7    6:35
    8    4  Michael Spencer, 15, Andover             20:51.6    6:44
   12    5  Devin Nelson, 17, Rock Creek             22:42.4    7:19
   18    6  Jonathan Knam, 16, Jefferson             24:51.8    8:01
   20    7  Triston Obrien, 15, Jefferson            25:12.3    8:08
   21    8  Nathan Gray, 15, Jefferson               25:38.8    8:16
   27    9  Isaac Orahood, 19, Andover               26:44.8    8:38
   29   10  Jacob Bass, 19, Chardon                  27:01.1    8:43
   32   11  Allen Darby, 18, Jefferson               28:14.7    9:07
 
Men 20 - 24
    5    1  Cody Reeher, 21, Kinsman                 18:31.4    5:59
 
Men 25 - 29
   39    1  Steven Marrison, 26, Conneaut            34:42.1   11:12
 
Men 30 - 34
   43    1  Robert Cotton, 32, Edinboro              56:36.2   18:16
 
Men 35 - 39
   37    1  Nick Schussler, 35, Painesville          30:45.4    9:55
   40    2  Jason Yauger, 38, Wimdsor                36:13.4   11:41
 
Men 40 - 44
   13    1  Lonnie Hopkins, 43, Kinsman              23:04.3    7:27
   24    2  Leo Warsing, 44, Andover                 26:31.7    8:33
   25    3  Dale Sly, 40, Jefferson                  26:36.9    8:35
   26    4  Ryan Whitz, 42, Jefferson                26:43.7    8:37
   30    5  Frank Bigowsky, 41, Girard. Oh           27:48.4    8:58
   38    6  Anthony Lappe, 41, Andover               33:44.5   10:53
 
Men 45 - 49
   17    1  Troy Jewell, 46, Waterford               24:46.8    8:00
   23    2  Scott Omerzo, 45, Cortland               26:19.9    8:30
 
Men 50 - 54
   16    1  Matt Stebick, 50, Waterford              23:58.7    7:44
   41    2  Ron Vest, 50, Salem, OH                  36:48.8   11:53
 
Men 55 - 59
   11    1  Brian Bonhomme, 55, Boardman, OH         22:33.7    7:17
   35    2  Bill Nevison, 59, Orwell                 29:23.2    9:29
 
Men 60 - 64
   14    1  Tim Watts, 64, Ashtabula, OH             23:19.2    7:31
   31    2  Dan Sahli, 62, Youngstown, OH            27:55.9    9:01
 
 
Men 70 & Up
   33    1  John Davis, 72, Kinsman                  28:28.7    9:11
 
       CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
 
Women 11 - 14
    4    1  Josey Miller, 14, Andover                21:59.4    7:06
    5    2  Alaina Neczeporenko, 14, Jefferson       23:33.8    7:36
    7    3  Julia Krznaric, 14, Andover              24:39.4    7:57
    8    4  Erica Hansel, 14                         24:58.2    8:03
   16    5  Greenlee Deonathan, 11, Jefferson        28:23.4    9:09
   29    6  Lucy Leatherman, 14, Parma               33:04.8   10:40
 
Women 15 - 19
   12    1  Shawna Dye, 19, Williamsfield            27:13.2    8:47
   14    2  Kylie Snyder, 17, Jefferson              27:50.5    8:59
   15    3  Hannah Root, 17, OH                      28:19.3    9:08
 
Women 20 - 24
   32    1  Ellen Darby, 23, Jefferson               33:49.6   10:55
   49    2  Ruth Powers, 22, Canton                  55:00.3   17:45
   51    3  Megan Tilton, 21, Dorset                 55:05.2   17:46
 
Women 25 - 29
   28    1  Trisha Marrison, 27, Conneaut            33:02.4   10:39
   53    2  Allie Franley, 27, Ashtabula, OH         58:42.7   18:56
 
Women 30 - 34
   10    1  Chessa Gottron, 30, Rock Creek           26:12.6    8:27
   22    2  Megan Schussler, 31, Painesville         30:46.4    9:56
   27    3  Michelle Cotton, 31, Edinboro            31:55.1   10:18
 
Women 35 - 39
    9    1  Heather Harmon, 35, Jefferson            25:44.4    8:18
   17    2  Kathleen Shontz, 36, Austinburg          28:23.7    9:10
   31    3  Rachel Lappe, 37, Andover                33:43.3   10:53
   37    4  Nancy Gruskiewicz, 37, Kinsman           37:12.0   12:00
   39    5  Laura Gaul, 36, Jefferson                37:39.7   12:09
   40    6  Samantha Page, 36, Reynoldsburg          42:39.1   13:45
   44    7  Karen Sly, 39, Jefferson                 48:20.3   15:36
 
Women 40 - 44
   11    1  Kristen Bass, 42, Chardon                27:00.5    8:43
   13    2  Heather Dewey, 44, Conneaut              27:14.7    8:47
   20    3  Andrea Rosipko, 44, Dorset               30:14.8    9:45
   21    4  Jen Cauwenbergh, 43, Madison             30:23.6    9:48
   24    5  Shawna Bryan, 42, Andover                31:30.7   10:10
   33    6  Wendi O'Brien, 42, Jefferson             34:40.2   11:11
   34    7  Barbara Grant, 43, Dorset                35:17.8   11:23
   35    8  Margaret Struna, 43, Williamsfield       36:36.0   11:48
   38    9  Rebecca Leatherman, 42, Parma            37:15.2   12:01
   41   10  Michelle Sabo, 44, Geneva                45:22.9   14:38
 
Women 45 - 49
    6    1  Stephanie Wingerter, 45, Indiana         23:47.1    7:40
   36    2  Holly Hanna, 45, Geneva                  36:47.1   11:52
   45    3  Roni Guerini, 49, Jefferson              49:15.3   15:53
   54    4  Lori Maxeiner, 46, Meadville             1:01:49.4   19:57
 
Women 50 - 54
   18    1  Dawn Chase, 50, Jefferson                28:27.2    9:11
   19    2  Therese Christiansen, 52, Erie           29:58.7    9:40
   23    3  Kim Skinner, 50, Madison                 31:16.4   10:05
   25    4  Deana Allerheiligen, 50, Reynoldsburg    31:38.6   10:12
   26    5  Lydia Machczynski, 54, Geneva            31:43.0   10:14
   30    6  Kendra Curtiss, 51, Conneaut             33:17.4   10:44
   43    7  Jodie Bardo, 53, Canton                  48:20.0   15:35
   52    8  Denise Morgan, 53, Rock Creek            56:29.4   18:13
 
Women 55 - 59
   46    1  Janet Falke, 57, Kingsville              53:16.9   17:11
   47    2  Debbie McCumber, 58, Kingsville          53:17.8   17:12
   50    3  Karen Kozel, 56, Jefferson               55:00.3   17:45
 
Women 60 - 64
   48    1  Sharon Huey, 60, Kingsville              53:19.7   17:12
 
Women 65 - 69
   42    1  Carol Edmundson, 66, Erie                46:51.8   15:07
 
 

Return to home page.

For result corrections please e-mail Ted Rupe.

Copyright ©2020 Gopher Running, Ted Rupe. All information kept confidential. Contact us