2019 K-Town Race Results

Print Logo image

https://gopherarun.com/assets/Gopher%20Logo%201%20Inch.jpg

2019 K-Town Race Results

KINSMAN, OH

April 13, 2019

55 DEGREES AND SUNNY
Results by GOPHER RUNNING

5K Results (5 Mile Results Below 5K Results)

Click on the "pace" links to move about through the results. Use the Find option of your Web Browser to find the performance of a specific individual.

 
5K RESULTS                          Last updated April 13, 2019 10:27 AM
       CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
Open Men
    1    1  Aaron Titus, 32                          18:48.0    6:04
    2    2  Cody Reeher, 22, Kinsman, OH             19:37.1    6:20
    3    3  Joshua Moran, 43, Fardmdale, OH          20:44.8    6:42
Open Women
    8    1  Michelle Rupe, 59, Cortland, OH          23:19.6    7:31
    9    2  Sophia Minor, 18                         24:06.9    7:47
   12    3  Teagan Bell, 10                          24:38.2    7:57
 
       CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
Men Under 9
   31    1  Greyson Zimmet, 7                        33:07.1   10:41
 
Men 9 - 14
   11    1  Cody Davidson, 10                        24:37.0    7:56
 
Men 15 - 19
    6    1  Austin Grushiewicz, 18                   22:52.0    7:23
 
Men 25 - 29
   27    1  Chet Hopp, 29                            32:15.7   10:24
 
Men 30 - 34
   30    1  Nathan Zimmet, 33                        33:06.7   10:41
 
Men 35 - 39
    4    1  Jesse Tumpak, 35                         21:57.0    7:05
 
Men 40 - 44
   10    1  Shad Hutchens, 43                        24:35.2    7:56
 
Men 45 - 49
    5    1  Ben Minor, 45                            22:44.9    7:20
 
Men 50 - 54
   16    1  Rob Cowell, 50                           27:23.6    8:50
 
 
Men 60 - 64
    7    1  Mark Osborne, 61, Hermitage, PA          23:05.6    7:27
 
 
Men 70 - 74
   23    1  John Davis, 73                           30:26.9    9:49
 
 
 
       CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
Women Under 9
   33    1  Kendra Mohney, 6, Bristolville, OH       33:42.7   10:52
 
Women 9 - 14
   43    1  Hailie Steele, 11, Kinsman, OH           36:59.4   11:56
 
Women 15 - 19
   36    1  Julia Plunkett, 19, Kinsman, OH          35:34.1   11:28
 
Women 20 - 24
   19    1  Angela Lipani, 22                        28:48.6    9:18
 
Women 25 - 29
   29    1  Lisa Leonard, 28                         33:02.7   10:40
 
Women 30 - 34
   28    1  Ashley Miller, 34                        32:15.8   10:24
 
Women 35 - 39
   25    1  Lindsey Davidson, 39                     31:44.1   10:14
 
Women 40 - 44
   17    1  Jennifer Betts, 43                       28:03.0    9:03
 
Women 45 - 49
   18    1  Leslie Woodward, 49                      28:46.3    9:17
 
Women 50 - 54
   40    1  Susan Sisley, 52                         36:30.1   11:46
 
Women 55 - 59
   20    1  Jodi Banas, 59, Hermitage, PA            29:22.0    9:28
 
Women 60 - 64
   14    1  Renee Bodden, 61                         27:09.3    8:46
 
Women 65 - 69
   48    1  Jacque Piper, 69                         41:35.2   13:25
 
Women 70 - 74
   66    1  Janet LaPlante, 72                       55:35.1   17:56
 
 
 
Individuals
       CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
 
5K RESULTS
    1       Aaron Titus, 32                          18:48.0    6:04
    2       Cody Reeher, 22, Kinsman, OH             19:37.1    6:20
    3       Joshua Moran, 43, Fardmdale, OH          20:44.8    6:42

Pace: 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | Top

    4    1  Jesse Tumpak, 35                         21:57.0    7:05
    5    1  Ben Minor, 45                            22:44.9    7:20
    6    1  Austin Grushiewicz, 18                   22:52.0    7:23
    7    1  Mark Osborne, 61, Hermitage, PA          23:05.6    7:27
    8       Michelle Rupe, 59*, Cortland, OH         23:19.6    7:31
    9       Sophia Minor, 18*                        24:06.9    7:47
   10    1  Shad Hutchens, 43                        24:35.2    7:56
   11    1  Cody Davidson, 10                        24:37.0    7:56
   12       Teagan Bell, 10*                         24:38.2    7:57

Pace: 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | Top

   13    2  Logan Klingensmith, 14, Kinsman, OH      27:06.4    8:45
   14    1  Renee Bodden, 61*                        27:09.3    8:46
   15    2  Carter Burnett, 15                       27:10.5    8:46
   16    1  Rob Cowell, 50                           27:23.6    8:50

Pace: 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | Top

   17    1  Jennifer Betts, 43*                      28:03.0    9:03
   18    1  Leslie Woodward, 49*                     28:46.3    9:17
   19    1  Angela Lipani, 22*                       28:48.6    9:18
   20    1  Jodi Banas, 59*, Hermitage, PA           29:22.0    9:28
   21    2  Jared Klingensmith, 43, Kinsman, OH      29:27.9    9:30
   22    3  David Varga, 12                          30:16.0    9:46
   23    1  John Davis, 73                           30:26.9    9:49

Pace: 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | Top

   24    2  Claudia Whisler, 48*                     31:19.2   10:06
   25    1  Lindsey Davidson, 39*                    31:44.1   10:14
   26    2  Joseph Bernstein, 51                     31:44.5   10:14
   27    1  Chet Hopp, 29                            32:15.7   10:24
   28    1  Ashley Miller, 34*                       32:15.8   10:24
   29    1  Lisa Leonard, 28*                        33:02.7   10:40
   30    1  Nathan Zimmet, 33                        33:06.7   10:41
   31    1  Greyson Zimmet, 7                        33:07.1   10:41
   32    2  Dennis Piper, 71                         33:32.4   10:49
   33    1  Kendra Mohney, 6*, Bristolville, OH      33:42.7   10:52



Pace: 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | Top

   34    4  Coleton Logan, 12                        34:46.6   11:13
   35    2  Jessica Logan, 40*                       34:48.5   11:14
   36    1  Julia Plunkett, 19*, Kinsman, OH         35:34.1   11:28
   37    2  Nicholas Wincheck, 34                    35:39.9   11:30
   38    5  Alton Wincheck, 9                        35:39.9   11:30
   39    3  Melissa Pucak, 43*                       36:11.5   11:40
   40    1  Susan Sisley, 52*                        36:30.1   11:46
   41    2  Melissa Fortune, 33*                     36:45.2   11:51
   42    4  Kelly Chambers, 40*                      36:58.6   11:56
   43    1  Hailie Steele, 11*, Kinsman, OH          36:59.4   11:56
   44    5  Rebecca Miller, 41*, Cortland, OH        36:59.4   11:56
   45    2  Macey Cunningham, 10*, Fowler, OH        36:59.7   11:56



Pace: 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | Top

   46    2  Lorelei Allen, 58*, Kinsman, OH          39:14.5   12:40
   47    6  Kristy Edgar, 40*                        39:48.1   12:50



Pace: 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | Top

   48    1  Jacque Piper, 69*                        41:35.2   13:25
   49    7  Stephanie Burnett, 42*                   42:56.3   13:51
   50    2  Elaina Burnett, 8*                       42:56.5   13:51



Pace: 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | Top

   51    3  Kya Cowell, 7*                           43:47.4   14:08
   52    2  Shaina Cowell, 29*                       43:49.0   14:08
   53       Rose Leonhard*, Kinsman, OH              44:34.1   14:23
   54    2  Meg Toukonen, 53*                        44:35.1   14:23
   55    2  Beth Hepfner, 62*                        45:37.8   14:43

Pace: 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | Top

   56    2  Brent Fusselman, 45                      47:01.5   15:10
   57    3  Marsha Politsky, 62*                     48:08.6   15:32
   58    3  Alison Price, 10*, Kinsman, OH           49:26.7   15:57



Pace: 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | Top

   59    2  Sara Price, 38*, Kinsman, OH             50:40.3   16:21
   60    3  Daryle Price, 44, Kinsman, OH            50:40.4   16:21
   61    4  Zoey Hill, 10*                           50:47.7   16:23
   62    3  Jeannette Chamberlain, 53*               50:47.7   16:23
   63    8  Jenny Cromley, 44*                       51:29.4   16:37



Pace: 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | Top

   64    9  Allana Caro, 40*                         52:55.0   17:04
   65    2  Patty DeVer, 67*                         52:55.4   17:04
   66    1  Janet LaPlante, 72*                      55:35.1   17:56



Pace: 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | Top

   67    2  Katie Whisler, 20*                       57:54.0   18:41



Pace: 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | Top

   68    3  Nicole Straub, 29*                       59:42.4   19:16
   69    4  Connie Newton, 53*                       59:42.6   19:16
   70    3  Dianne Piper, 47*, Kinsman, OH           59:42.7   19:16
   71    5  Cheryl Slater, 51*                       59:43.4   19:16
   72    3  Stephanie Flowers, 24*                   59:43.7   19:16
   73   10  Kimberly Garrett, 40*                    59:44.2   19:16
* indicates females
6 finishers among Males (no age given)
1 finishers among Men Under 9
5 finishers among Men 9 - 14
2 finishers among Men 15 - 19
1 finishers among Men 25 - 29
2 finishers among Men 30 - 34
1 finishers among Men 35 - 39
3 finishers among Men 40 - 44
2 finishers among Men 45 - 49
2 finishers among Men 50 - 54
1 finishers among Men 60 - 64
2 finishers among Men 70 - 74
3 finishers among Women Under 9
4 finishers among Women 9 - 14
1 finishers among Women 15 - 19
3 finishers among Women 20 - 24
3 finishers among Women 25 - 29
2 finishers among Women 30 - 34
2 finishers among Women 35 - 39
10 finishers among Women 40 - 44
3 finishers among Women 45 - 49
5 finishers among Women 50 - 54
2 finishers among Women 55 - 59
3 finishers among Women 60 - 64
2 finishers among Women 65 - 69
1 finishers among Women 70 - 74
1 finishers among Females (no age given)
28 male finishers
45 female finishers
73 total finishers
 
       CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
Men Under 9
   19    1  Greyson Zimmet, 7                        33:07.1   10:41
 
Men 9 - 14
    9    1  Cody Davidson, 10                        24:37.0    7:56
   10    2  Logan Klingensmith, 14, Kinsman, OH      27:06.4    8:45
   14    3  David Varga, 12                          30:16.0    9:46
   21    4  Coleton Logan, 12                        34:46.6   11:13
   23    5  Alton Wincheck, 9                        35:39.9   11:30
 
Men 15 - 19
    6    1  Austin Grushiewicz, 18                   22:52.0    7:23
   11    2  Carter Burnett, 15                       27:10.5    8:46
 
 
Men 25 - 29
   17    1  Chet Hopp, 29                            32:15.7   10:24
 
Men 30 - 34
   18    1  Nathan Zimmet, 33                        33:06.7   10:41
   22    2  Nicholas Wincheck, 34                    35:39.9   11:30
 
Men 35 - 39
    4    1  Jesse Tumpak, 35                         21:57.0    7:05
 
Men 40 - 44
    8    1  Shad Hutchens, 43                        24:35.2    7:56
   13    2  Jared Klingensmith, 43, Kinsman, OH      29:27.9    9:30
   25    3  Daryle Price, 44, Kinsman, OH            50:40.4   16:21
 
Men 45 - 49
    5    1  Ben Minor, 45                            22:44.9    7:20
   24    2  Brent Fusselman, 45                      47:01.5   15:10
 
Men 50 - 54
   12    1  Rob Cowell, 50                           27:23.6    8:50
   16    2  Joseph Bernstein, 51                     31:44.5   10:14
 
 
Men 60 - 64
    7    1  Mark Osborne, 61, Hermitage, PA          23:05.6    7:27
 
 
Men 70 - 74
   15    1  John Davis, 73                           30:26.9    9:49
   20    2  Dennis Piper, 71                         33:32.4   10:49
 
 
 
       CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
Women Under 9
   13    1  Kendra Mohney, 6, Bristolville, OH       33:42.7   10:52
   27    2  Elaina Burnett, 8                        42:56.5   13:51
   28    3  Kya Cowell, 7                            43:47.4   14:08
 
Women 9 - 14
   20    1  Hailie Steele, 11, Kinsman, OH           36:59.4   11:56
   22    2  Macey Cunningham, 10, Fowler, OH         36:59.7   11:56
   34    3  Alison Price, 10, Kinsman, OH            49:26.7   15:57
   36    4  Zoey Hill, 10                            50:47.7   16:23
 
Women 15 - 19
   15    1  Julia Plunkett, 19, Kinsman, OH          35:34.1   11:28
 
Women 20 - 24
    7    1  Angela Lipani, 22                        28:48.6    9:18
   42    2  Katie Whisler, 20                        57:54.0   18:41
   47    3  Stephanie Flowers, 24                    59:43.7   19:16
 
Women 25 - 29
   12    1  Lisa Leonard, 28                         33:02.7   10:40
   29    2  Shaina Cowell, 29                        43:49.0   14:08
   43    3  Nicole Straub, 29                        59:42.4   19:16
 
Women 30 - 34
   11    1  Ashley Miller, 34                        32:15.8   10:24
   18    2  Melissa Fortune, 33                      36:45.2   11:51
 
Women 35 - 39
   10    1  Lindsey Davidson, 39                     31:44.1   10:14
   35    2  Sara Price, 38, Kinsman, OH              50:40.3   16:21
 
Women 40 - 44
    5    1  Jennifer Betts, 43                       28:03.0    9:03
   14    2  Jessica Logan, 40                        34:48.5   11:14
   16    3  Melissa Pucak, 43                        36:11.5   11:40
   19    4  Kelly Chambers, 40                       36:58.6   11:56
   21    5  Rebecca Miller, 41, Cortland, OH         36:59.4   11:56
   24    6  Kristy Edgar, 40                         39:48.1   12:50
   26    7  Stephanie Burnett, 42                    42:56.3   13:51
   38    8  Jenny Cromley, 44                        51:29.4   16:37
   39    9  Allana Caro, 40                          52:55.0   17:04
   48   10  Kimberly Garrett, 40                     59:44.2   19:16
 
Women 45 - 49
    6    1  Leslie Woodward, 49                      28:46.3    9:17
    9    2  Claudia Whisler, 48                      31:19.2   10:06
   45    3  Dianne Piper, 47, Kinsman, OH            59:42.7   19:16
 
Women 50 - 54
   17    1  Susan Sisley, 52                         36:30.1   11:46
   31    2  Meg Toukonen, 53                         44:35.1   14:23
   37    3  Jeannette Chamberlain, 53                50:47.7   16:23
   44    4  Connie Newton, 53                        59:42.6   19:16
   46    5  Cheryl Slater, 51                        59:43.4   19:16
 
Women 55 - 59
    8    1  Jodi Banas, 59, Hermitage, PA            29:22.0    9:28
   23    2  Lorelei Allen, 58, Kinsman, OH           39:14.5   12:40
 
Women 60 - 64
    4    1  Renee Bodden, 61                         27:09.3    8:46
   32    2  Beth Hepfner, 62                         45:37.8   14:43
   33    3  Marsha Politsky, 62                      48:08.6   15:32
 
Women 65 - 69
   25    1  Jacque Piper, 69                         41:35.2   13:25
   40    2  Patty DeVer, 67                          52:55.4   17:04
 
Women 70 - 74
   41    1  Janet LaPlante, 72                       55:35.1   17:56
 
 
 

Return to home page.

 

5 Mile Results

Click on the "pace" links to move about through the results. Use the Find option of your Web Browser to find the performance of a specific individual.

 
5 MILE                              Last updated April 13, 2019 10:57 AM
       CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
Open Men
    1    1  Andy Morgan, 30                          27:37.7    5:32
    2    2  Ty Reeher, 21, Kinsman, OH               28:20.8    5:40
    5    3  Jason McDowell, 28, Kinsman, OH          33:04.4    6:37
 
Open Women
    3    1  Rochelle Morgan, 30                      31:47.7    6:22
    4    2  Suzanne Koziol, 21, Burton, OH           31:58.4    6:24
    6    3  Tina Seech, 57                           34:11.2    6:50
 
 
 
 
 
       
CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
Men 15 - 19
    7    1  Jim Plunkett, 18, Kinsman, OH            36:28.4    7:18
 
Men 40 - 44
   12    1  Steve Shrader, 42, Kinsman, OH           42:53.6    8:35
 
Men 45 - 49
   15    1  Jay Williams, 49                         43:44.8    8:45
Men 60 - 64
   14    1  Frank Tarantine, 60, Youngstown, OH      43:30.9    8:42
 
Men 70 - 74
   13    1  Rod Brest, 71, Meadville, PA             43:14.0    8:39
 
Men 75 - 79
   19    1  Lou Alaksin, 78                          48:48.4    9:46
 
 
       CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
Women 20 - 24
   10    1  Brooke Testa, 20, Mineral Ridge, OH      41:33.9    8:19
 
Women 35 - 39
   21    1  Ginger Brown, 39, Burghill, OH           54:29.6   10:54
 
Women 45 - 49
    8    1  Melissa Good, 49                         38:47.2    7:45
 
Women 60 - 64
   22    1  Miriam Acker, 61                         1:19:45.8   15:57
 
Women 65 - 69
   20    1  Jan Michalavic, 68                       50:47.3   10:09
 
 
 
 
Individuals
       CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
 
5 MILE
    1       Andy Morgan, 30                          27:37.7    5:32
    2       Ty Reeher, 21, Kinsman, OH               28:20.8    5:40



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

    3       Rochelle Morgan, 30*                     31:47.7    6:22
    4       Suzanne Koziol, 21*, Burton, OH          31:58.4    6:24
    5       Jason McDowell, 28, Kinsman, OH          33:04.4    6:37
    6       Tina Seech, 57*                          34:11.2    6:50



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

    7    1  Jim Plunkett, 18, Kinsman, OH            36:28.4    7:18
    8    1  Melissa Good, 49*                        38:47.2    7:45
    9    2  Dylan Santore, 17, Kinsman, OH           38:49.2    7:46



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   10    1  Brooke Testa, 20*, Mineral Ridge, OH     41:33.9    8:19
   11    2  Nicole Mullins, 46*, Lake Milton, OH     42:39.7    8:32
   12    1  Steve Shrader, 42, Kinsman, OH           42:53.6    8:35
   13    1  Rod Brest, 71, Meadville, PA             43:14.0    8:39
   14    1  Frank Tarantine, 60, Youngstown, OH      43:30.9    8:42
   15    1  Jay Williams, 49                         43:44.8    8:45
   16    2  Joe Caple, 61                            43:47.8    8:46



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   17    2  Ryan Hegedus, 42                         45:20.7    9:04
   18    2  Shawna Dye, 20*                          48:12.0    9:38
   19    1  Lou Alaksin, 78                          48:48.4    9:46



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   20    1  Jan Michalavic, 68*                      50:47.3   10:09
   21    1  Ginger Brown, 39*, Burghill, OH          54:29.6   10:54



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

   22    1  Miriam Acker, 61*                        1:19:45.8   15:57
   23    2  Judith Leary, 38*                        1:19:46.7   15:57
* indicates females
6 finishers among Males (no age given)
2 finishers among Men 15 - 19
2 finishers among Men 40 - 44
1 finishers among Men 45 - 49
2 finishers among Men 60 - 64
1 finishers among Men 70 - 74
1 finishers among Men 75 - 79
2 finishers among Women 20 - 24
2 finishers among Women 35 - 39
2 finishers among Women 45 - 49
1 finishers among Women 60 - 64
1 finishers among Women 65 - 69
15 male finishers
8 female finishers
23 total finishers
 
       CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
 
 
Men 15 - 19
    4    1  Jim Plunkett, 18, Kinsman, OH            36:28.4    7:18
    5    2  Dylan Santore, 17, Kinsman, OH           38:49.2    7:46
 
 
 
 
 
Men 40 - 44
    6    1  Steve Shrader, 42, Kinsman, OH           42:53.6    8:35
   11    2  Ryan Hegedus, 42                         45:20.7    9:04
 
Men 45 - 49
    9    1  Jay Williams, 49                         43:44.8    8:45
 
Men 60 - 64
    8    1  Frank Tarantine, 60, Youngstown, OH      43:30.9    8:42
   10    2  Joe Caple, 61                            43:47.8    8:46
 
 
Men 70 - 74
    7    1  Rod Brest, 71, Meadville, PA             43:14.0    8:39
 
Men 75 - 79
   12    1  Lou Alaksin, 78                          48:48.4    9:46
 
 
       CLASS    
 PLACE PLACE                 FINISHER                  TIME     PACE
 
Women 20 - 24
    5    1  Brooke Testa, 20, Mineral Ridge, OH      41:33.9    8:19
    7    2  Shawna Dye, 20                           48:12.0    9:38
 
Women 35 - 39
    9    1  Ginger Brown, 39, Burghill, OH           54:29.6   10:54
   11    2  Judith Leary, 38                         1:19:46.7   15:57
 
Women 45 - 49
    4    1  Melissa Good, 49                         38:47.2    7:45
    6    2  Nicole Mullins, 46, Lake Milton, OH      42:39.7    8:32
 
Women 60 - 64
   10    1  Miriam Acker, 61                         1:19:45.8   15:57
 
Women 65 - 69
    8    1  Jan Michalavic, 68                       50:47.3   10:09
 
 
 
 

Return to home page.

 

 

For result corrections please e-mail Ted Rupe.

Copyright ©2019 Gopher Running, Ted Rupe. All information kept confidential. Contact us