Legends Meet D1 Boys

Print Logo image
2007 LEGENDS DIV I BOYS

2007 LEGENDS DIV I BOYS

Trumbull County Fairgrounds

Oct. 6, 2007

SUNNY, 88 DEGREES
Results by GOPHER RUNNING

Click on the "pace" links to move about through the results. Use the Find option of your Web Browser to find the performance of a specific individual or team.

Click here for data on GOPHER RUNNING

 
PLACE TEAM              POINTS  PLACES OF FINISHERS        AVG. TIME SPREAD
 
  1 St. Ignatius            92   9  18  20  21  24  40  53  17:00.1  0:35.3
  2 Twinsburg              111   3  16  29  30  33  51  59  17:05.7  1:03.3
  3 Cuyahoga Falls         139   7  12  19  28  73  87  93  17:12.1  1:48.6
  4 Hudson                 142   4  22  32  41  43  46  48  17:15.9  1:19.2
  5 Lakewood               148   2  15  25  49  57  65  79  17:15.4  1:39.5
  6 Strongsville           153   8  10  36  44  55  56  67  17:17.0  1:18.3
  7 Perry                  157  11  23  35  38  50  61  77  17:20.4  1:11.4
  8 Mentor                 162   6  13  27  52  64  69  76  17:20.6  1:35.6
  9 Green                  213   1   5  42  54 111 123      17:32.0  3:18.1
 10 Brecksville-Broadview  226  17  31  37  63  78  83  84  17:41.9  1:24.3
 11 Boardman               262  14  34  68  72  74  75  97  17:52.0  1:27.9
 12 St. Ignatius B         320  39  45  70  80  86  91 101  18:08.2  1:03.8
 13 Brunswick              333  26  62  66  89  90 106 108  18:12.2  1:31.2
 14 Austintown-Fitch       438  81  82  85  94  96 104 127  18:38.7  0:28.1
 15 Copley                 446  47  71 103 112 113 114 122  18:50.5  1:43.0
 16 Chardon                487  58  88  92 124 125 130 135  19:05.0  2:02.4
 17 Hoban                  520  95  98 102 110 115 118 129  19:10.2  0:38.3
 18 South                  523  60 105 117 120 121 126 131  19:17.4  1:49.7
 19 Boardman B             560 100 107 109 116 128 132 136  19:31.0  1:22.3
 20 Lakeside               622  99 119 133 134 137 138      20:25.9  2:50.3
 
Incomplete Teams: Warren Harding
Individuals
 PLACE          FINISHER          TIME     PACE
 
 
1. St. Ignatius
    9  David Baiko, 12            16:37.3    5:22
   18  Sean Stefancin, 12         17:01.5    5:29
   20  Evan Baum, 10              17:03.5    5:30
   21  Jon DeWitt, 12             17:05.7    5:31
   24  Tony Lucchesi, 11          17:12.6    5:33
   40  Chris Manuszak, 10         17:35.9    5:41
   53  Bill Whitmore, 11          17:53.9    5:46
Total Time = 1:25:00.3     Total Places = 92
 
2. Twinsburg
    3  Stuart Edmonds, 11         16:22.3    5:17
   16  Chris Kelly, 11            17:00.8    5:29
   29  Matt Sutter, 12            17:18.2    5:35
   30  Nathan Tarach, 11          17:21.9    5:36
   33  Eric Teepen, 11            17:25.5    5:37
   51  Brent Hunter, 10           17:52.5    5:46
   59  Ryan Smith, 11             18:00.1    5:48
Total Time = 1:25:28.5     Total Places = 111
 
3. Cuyahoga Falls
    7  Michael Baxter, 11         16:33.1    5:20
   12  Nate Slaughter, 11         16:46.4    5:25
   19  Bryce Pulley, 11           17:01.8    5:30
   28  Tim Kyer, 11               17:17.5    5:35
   73  Neil Griffiths, 10         18:21.7    5:55
   87  Corbin Young, 12           18:37.9    6:01
   93  Ryan Holland, 9            18:48.5    6:04
Total Time = 1:26:00.3     Total Places = 139
 
4. Hudson
    4  Alex Nye, 12               16:23.5    5:17
   22  Tim McConnell, 10          17:08.4    5:32
   32  Mark McConnell, 12         17:24.6    5:37
   41  Matt Woods, 12             17:40.3    5:42
   43  Billy Rillero, 12          17:42.7    5:43
   46  Nick Kelly, 11             17:45.2    5:44
   48  Mike Morris, 10            17:48.8    5:45
Total Time = 1:26:19.3     Total Places = 142
 
5. Lakewood
    2  Nick Meeson, 12            16:18.2    5:16
   15  Casey Meeson, 12           16:58.1    5:28
   25  Tim Kelly, 12              17:13.5    5:33
   49  Pat Joyce, 11              17:49.7    5:45
   57  Matt Miller, 11            17:57.6    5:48
   65  Jay Toole, 11              18:08.3    5:51
   79  Mike Andreani, 12          18:26.0    5:57
Total Time = 1:26:17.0     Total Places = 148
 
6. Strongsville
    8  Joey Cherico, 12           16:37.1    5:22
   10  Colby Alexander, 10        16:39.9    5:23
   36  Austin Moran, 10           17:29.8    5:39
   44  Ben Parish, 12             17:42.7    5:43
   55  Dave Gerding, 11           17:55.3    5:47
   56  Neal Brodnik, 11           17:56.2    5:47
   67  Aaron Moran, 12            18:14.1    5:53
Total Time = 1:26:24.7     Total Places = 153
 
7. Perry
   11  Josh Tormasi, 11           16:40.8    5:23
   23  Matt Welch, 12             17:10.1    5:32
   35  Brandon Wollenberg, 11     17:27.3    5:38
   38  Justin Eddy, 10            17:31.7    5:39
   50  Cody Sundley, 10           17:52.1    5:46
   61  Jon Melnichenko, 11        18:06.2    5:50
   77  Shane Gillard, 11          18:24.4    5:56
Total Time = 1:26:41.9     Total Places = 157
 
8. Mentor
    6  Stephen Schulz, 11         16:32.6    5:20
   13  Jimmy Hudd, 11             16:53.9    5:27
   27  Connor Phyfer, 12          17:15.5    5:34
   52  Kenny Janosko, 11          17:53.1    5:46
   64  Tyler Lowe, 10             18:08.1    5:51
   69  Ben Kisley, 10             18:16.6    5:54
   76  Ryan Southard, 11          18:24.0    5:56
Total Time = 1:26:43.0     Total Places = 162
 
9. Green
    1  Gus Dudek, 12              16:09.2    5:13
    5  Kyle Wheeler, 10           16:28.4    5:19
   42  Nick Mastriano, 11         17:40.9    5:42
   54  Todd Starkey, 11           17:54.2    5:47
  111  Nate Carman, 12            19:27.2    6:17
  123  Zack Pollock, 9            19:54.9    6:25
Total Time = 1:27:39.8     Total Places = 213
 
10. Brecksville-Broadview
   17  Dave Jacobson, 10          17:01.4    5:29
   31  Ben Randall, 12            17:23.5    5:37
   37  Bryan Miller, 10           17:31.3    5:39
   63  Eric Longville, 12         18:07.9    5:51
   78  Will Donohue, 12           18:25.7    5:57
   83  Mike Laheta, 11            18:30.8    5:58
   84  Shawn Razek, 11            18:32.6    5:59
Total Time = 1:28:29.6     Total Places = 226
 
11. Boardman
   14  Matt Moore, 12             16:54.7    5:27
   34  Ryan Westfall, 11          17:26.9    5:38
   68  Joe Stazak, 11             18:14.4    5:53
   72  Seth Westfall, 11          18:21.2    5:55
   74  Dom Corso, 12              18:22.6    5:56
   75  Brandon Pasvanis, 10       18:23.0    5:56
   97  Ryan Dunn, 11              18:55.2    6:06
Total Time = 1:29:19.6     Total Places = 262
 
12. St. Ignatius B
   39  Nick Kobunski, 10          17:33.6    5:40
   45  Joey Lucchesi, 11          17:44.1    5:43
   70  Joe Polin, 10              18:19.6    5:55
   80  Oliver Matheson, 10        18:26.6    5:57
   86  Declan Murray, 11          18:37.3    6:00
   91  Jordan Tropf, 10           18:46.2    6:03
  101  Jack Holzheimer, 11        19:05.8    6:10
Total Time = 1:30:41.0     Total Places = 320
 
13. Brunswick
   26  Jon Kowalsky, 12           17:14.4    5:34
   62  Drew Vild, 11              18:07.3    5:51
   66  Shane Oravec, 12           18:11.0    5:52
   89  Devon Snack, 10            18:43.0    6:02
   90  Corey Guastini, 11         18:45.5    6:03
  106  Alex Kolesar, 11           19:14.3    6:12
  108  Clay Vild, 9               19:16.5    6:13
Total Time = 1:31:00.9     Total Places = 333
 
14. Austintown-Fitch
   81  Nick Iacabucci, 12         18:26.9    5:57
   82  Kyle Jones, 10             18:27.1    5:57
   85  Steve Marshall, 10         18:34.1    5:59
   94  Jose Rodriguez, 11         18:50.3    6:05
   96  Steve Frank, 12            18:55.0    6:06
  104  Josh McHenry, 11           19:10.5    6:11
  127  Dave Milne, 10             20:21.8    6:34
Total Time = 1:33:13.1     Total Places = 438
 
15. Copley
   47  Ben Huszti, 12             17:46.7    5:44
   71  Brandon Lightle, 12        18:20.7    5:55
  103  Jonathan Berardi, 12       19:07.6    6:10
  112  Jackson Kulas, 9           19:27.8    6:17
  113  Alex Stopar, 9             19:29.6    6:17
  114  Jeremy Cody, 10            19:32.8    6:18
  122  Logan Cormany, 11          19:51.8    6:24
Total Time = 1:34:12.2     Total Places = 446
 
16. Chardon
   58  Alex Toth, 12              17:59.1    5:48
   88  David Jacobson, 12         18:39.5    6:01
   92  Tom Jackson, 11            18:46.2    6:03
  124  Geoff Molnar, 10           19:59.0    6:27
  125  Bryan Tysl, 11             20:01.5    6:28
  130  Mitch Cooley, 10           20:38.0    6:39
  135  Robbie Wright, 9           21:00.2    6:47
Total Time = 1:35:25.0     Total Places = 487
 
17. Hoban
   95  Jason Green, 10            18:54.6    6:06
   98  Chris Alto, 10             18:57.9    6:07
  102  John Walsh, 11             19:06.1    6:10
  110  Jeff Ondracek, 12          19:19.8    6:14
  115  Nick Reed, 12              19:32.9    6:18
  118  Ryan Spear, 10             19:40.5    6:21
  129  Jim Baumgartner, 12        20:29.4    6:37
Total Time = 1:35:51.1     Total Places = 520
 
18. South
   60  Wade Coffin, 10            18:01.6    5:49
  105  T J. Arnone, 12            19:11.3    6:11
  117  John Peroni, 11            19:33.9    6:19
  120  Kevin Shelton, 10          19:49.2    6:24
  121  Sam Flynn, 9               19:51.2    6:24
  126  Jason Paulovich, 9         20:03.8    6:28
  131  Danny Krancevic, 10        20:39.0    6:40
Total Time = 1:36:27.1     Total Places = 523
 
19. Boardman B
  100  Mike Lesko, 12             19:01.9    6:08
  107  Eddie Adu-Poku, 9          19:16.1    6:13
  109  Pat Farragher, 11          19:19.7    6:14
  116  Evan Beil, 10              19:33.1    6:18
  128  Thayne Johnson, 12         20:24.2    6:35
  132  Elliot Thomas, 12          20:41.8    6:41
  136  Ryan Beil, 10              21:48.9    7:02
Total Time = 1:37:34.9     Total Places = 560
 
20. Lakeside
   99  Ryan Mann, 12              18:58.7    6:07
  119  Chris Stasny, 12           19:47.6    6:23
  133  Matt Warner, 10            20:45.0    6:42
  134  Richard Palo, 10           20:49.3    6:43
  137  Ryan Simmons, 9            21:48.9    7:02
  138  Marc Strong, 9                    0
Total Time = 1:42:09.4     Total Places = 622
        TEAM
 PLACE SCORE          FINISHER          TIME     PACE        TEAM         
 
Top

 

    1     1  Gus Dudek, 12              16:09.2    5:13  Green               

    2     2  Nick Meeson, 12            16:18.2    5:16  Lakewood            

    3     3  Stuart Edmonds, 11         16:22.3    5:17  Twinsburg           

    4     4  Alex Nye, 12               16:23.5    5:17  Hudson              

    5     5  Kyle Wheeler, 10           16:28.4    5:19  Green               

    6     6  Stephen Schulz, 11         16:32.6    5:20  Mentor              

    7     7  Michael Baxter, 11         16:33.1    5:20  Cuyahoga Falls      

    8     8  Joey Cherico, 12           16:37.1    5:22  Strongsville        

    9     9  David Baiko, 12            16:37.3    5:22  St. Ignatius        

   10    10  Colby Alexander, 10        16:39.9    5:23  Strongsville        

   11    11  Josh Tormasi, 11           16:40.8    5:23  Perry               

   12    12  Nate Slaughter, 11         16:46.4    5:25  Cuyahoga Falls      

   13    13  Jimmy Hudd, 11             16:53.9    5:27  Mentor              

   14    14  Matt Moore, 12             16:54.7    5:27  Boardman            

   15    15  Casey Meeson, 12           16:58.1    5:28  Lakewood            

   16    16  Chris Kelly, 11            17:00.8    5:29  Twinsburg           

   17    17  Dave Jacobson, 10          17:01.4    5:29  Brecksville-Broadview

   18    18  Sean Stefancin, 12         17:01.5    5:29  St. Ignatius        

   19    19  Bryce Pulley, 11           17:01.8    5:30  Cuyahoga Falls      

   20    20  Evan Baum, 10              17:03.5    5:30  St. Ignatius        

   21    21  Jon DeWitt, 12             17:05.7    5:31  St. Ignatius        

   22    22  Tim McConnell, 10          17:08.4    5:32  Hudson              

   23    23  Matt Welch, 12             17:10.1    5:32  Perry               

   24    24  Tony Lucchesi, 11          17:12.6    5:33  St. Ignatius        

   25    25  Tim Kelly, 12              17:13.5    5:33  Lakewood             

   26    26  Jon Kowalsky, 12           17:14.4    5:34  Brunswick           

   27    27  Connor Phyfer, 12          17:15.5    5:34  Mentor              

   28    28  Tim Kyer, 11               17:17.5    5:35  Cuyahoga Falls      

   29    29  Matt Sutter, 12            17:18.2    5:35  Twinsburg           

   30    30  Nathan Tarach, 11          17:21.9    5:36  Twinsburg           

   31    31  Ben Randall, 12            17:23.5    5:37  Brecksville-Broadview

   32    32  Mark McConnell, 12         17:24.6    5:37  Hudson              

   33    33  Eric Teepen, 11            17:25.5    5:37  Twinsburg           

   34    34  Ryan Westfall, 11          17:26.9    5:38  Boardman            

   35    35  Brandon Wollenberg, 11     17:27.3    5:38  Perry               

   36    36  Austin Moran, 10           17:29.8    5:39  Strongsville        

   37    37  Bryan Miller, 10           17:31.3    5:39  Brecksville-Broadview

   38    38  Justin Eddy, 10            17:31.7    5:39  Perry               

   39    39  Nick Kobunski, 10          17:33.6    5:40  St. Ignatius B      

   40    40  Chris Manuszak, 10         17:35.9    5:41  St. Ignatius        

   41    41  Matt Woods, 12             17:40.3    5:42  Hudson              

   42    42  Nick Mastriano, 11         17:40.9    5:42  Green               

   43    43  Billy Rillero, 12          17:42.7    5:43  Hudson              

   44    44  Ben Parish, 12             17:42.7    5:43  Strongsville        

   45    45  Joey Lucchesi, 11          17:44.1    5:43  St. Ignatius B      

   46    46  Nick Kelly, 11             17:45.2    5:44  Hudson              

   47    47  Ben Huszti, 12             17:46.7    5:44  Copley              

   48    48  Mike Morris, 10            17:48.8    5:45  Hudson              

   49    49  Pat Joyce, 11              17:49.7    5:45  Lakewood            

   50    50  Cody Sundley, 10           17:52.1    5:46  Perry               

   51    51  Brent Hunter, 10           17:52.5    5:46  Twinsburg           

   52    52  Kenny Janosko, 11          17:53.1    5:46  Mentor              

   53    53  Bill Whitmore, 11          17:53.9    5:46  St. Ignatius        

   54    54  Todd Starkey, 11           17:54.2    5:47  Green                

   55    55  Dave Gerding, 11           17:55.3    5:47  Strongsville        

   56    56  Neal Brodnik, 11           17:56.2    5:47  Strongsville        

   57    57  Matt Miller, 11            17:57.6    5:48  Lakewood            

   58    58  Alex Toth, 12              17:59.1    5:48  Chardon             

   59    59  Ryan Smith, 11             18:00.1    5:48  Twinsburg           

   60    60  Wade Coffin, 10            18:01.6    5:49  South               

   61    61  Jon Melnichenko, 11        18:06.2    5:50  Perry               

   62    62  Drew Vild, 11              18:07.3    5:51  Brunswick           

   63    63  Eric Longville, 12         18:07.9    5:51  Brecksville-Broadview

   64    64  Tyler Lowe, 10             18:08.1    5:51  Mentor              

   65    65  Jay Toole, 11              18:08.3    5:51  Lakewood            

   66    66  Shane Oravec, 12           18:11.0    5:52  Brunswick           

   67    67  Aaron Moran, 12            18:14.1    5:53  Strongsville        

   68    68  Joe Stazak, 11             18:14.4    5:53  Boardman            

   69    69  Ben Kisley, 10             18:16.6    5:54  Mentor              

   70        Riley Dan, 11              18:17.8    5:54  St. Ignatius        

   71    70  Joe Polin, 10              18:19.6    5:55  St. Ignatius B      

   72    71  Brandon Lightle, 12        18:20.7    5:55  Copley              

   73    72  Seth Westfall, 11          18:21.2    5:55  Boardman            

   74    73  Neil Griffiths, 10         18:21.7    5:55  Cuyahoga Falls      

   75    74  Dom Corso, 12              18:22.6    5:56  Boardman            

   76    75  Brandon Pasvanis, 10       18:23.0    5:56  Boardman            

   77    76  Ryan Southard, 11          18:24.0    5:56  Mentor              

   78        Michael Wilke, 12          18:24.4    5:56  Hudson              

   79    77  Shane Gillard, 11          18:24.4    5:56  Perry               

   80    78  Will Donohue, 12           18:25.7    5:57  Brecksville-Broadview

   81    79  Mike Andreani, 12          18:26.0    5:57  Lakewood            

   82    80  Oliver Matheson, 10        18:26.6    5:57  St. Ignatius B      

   83    81  Nick Iacabucci, 12         18:26.9    5:57  Austintown-Fitch    

   84    82  Kyle Jones, 10             18:27.1    5:57  Austintown-Fitch    

   85    83  Mike Laheta, 11            18:30.8    5:58  Brecksville-Broadview

   86        Brad DeFauw, 12            18:31.2    5:58  Strongsville        

   87    84  Shawn Razek, 11            18:32.6    5:59  Brecksville-Broadview

   88        Jeremy Miner, 11           18:32.6    5:59  Brecksville-Broadview

   89    85  Steve Marshall, 10         18:34.1    5:59  Austintown-Fitch    




Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | Top


   90        Tyler Chancellor, 10       18:36.5    6:00  Twinsburg            
   91    86  Declan Murray, 11          18:37.3    6:00  St. Ignatius B       
   92    87  Corbin Young, 12           18:37.9    6:01  Cuyahoga Falls       
   93        Tony Cipiti, 11            18:38.4    6:01  Brecksville-Broadview 
   94    88  David Jacobson, 12         18:39.5    6:01  Chardon              
   95        Jessie Grewal, 10          18:42.6    6:02  Strongsville         
   96    89  Devon Snack, 10            18:43.0    6:02  Brunswick            
   97    90  Corey Guastini, 11         18:45.5    6:03  Brunswick            
   98    91  Jordan Tropf, 10           18:46.2    6:03  St. Ignatius B       
   99    92  Tom Jackson, 11            18:46.2    6:03  Chardon              
  100    93  Ryan Holland, 9            18:48.5    6:04  Cuyahoga Falls       
  101    94  Jose Rodriguez, 11         18:50.3    6:05  Austintown-Fitch     
  102        Jacob Ott, 11              18:53.4    6:06  Lakewood             
  103    95  Jason Green, 10            18:54.6    6:06  Hoban                
  104    96  Steve Frank, 12            18:55.0    6:06  Austintown-Fitch     
  105    97  Ryan Dunn, 11              18:55.2    6:06  Boardman             
  106        David Suhan, 11            18:55.2    6:06  Mentor               
  107        Shawn Clawson, 12          18:57.0    6:07  Cuyahoga Falls       
  108    98  Chris Alto, 10             18:57.9    6:07  Hoban                
  109    99  Ryan Mann, 12              18:58.7    6:07  Lakeside             
  110        Ryan Oster, 12             19:01.4    6:08  Perry                
  111   100  Mike Lesko, 12             19:01.9    6:08  Boardman B           
  112        J D. Fye, 12               19:04.1    6:09  Perry                
  113   101  Jack Holzheimer, 11        19:05.8    6:10  St. Ignatius B       
  114   102  John Walsh, 11             19:06.1    6:10  Hoban                
  115   103  Jonathan Berardi, 12       19:07.6    6:10  Copley               
  116   104  Josh McHenry, 11           19:10.5    6:11  Austintown-Fitch     
  117   105  T J. Arnone, 12            19:11.3    6:11  South                
  118   106  Alex Kolesar, 11           19:14.3    6:12  Brunswick            
  119        Tyler Saunders, 12         19:15.0    6:13  Hudson               
  120   107  Eddie Adu-Poku, 9          19:16.1    6:13  Boardman B           
  121   108  Clay Vild, 9               19:16.5    6:13  Brunswick            
  122        Ryan Walsh, 11             19:19.3    6:14  Lakewood             
  123   109  Pat Farragher, 11          19:19.7    6:14  Boardman B           
  124   110  Jeff Ondracek, 12          19:19.8    6:14  Hoban                
  125   111  Nate Carman, 12            19:27.2    6:17  Green                
  126   112  Jackson Kulas, 9           19:27.8    6:17  Copley               
  127   113  Alex Stopar, 9             19:29.6    6:17  Copley               
  128   114  Jeremy Cody, 10            19:32.8    6:18  Copley               
  129   115  Nick Reed, 12              19:32.9    6:18  Hoban                
  130   116  Evan Beil, 10              19:33.1    6:18  Boardman B           
  131   117  John Peroni, 11            19:33.9    6:19  South                
  132        Brad Kilbane, 10           19:36.9    6:20  Brunswick            
  133   118  Ryan Spear, 10             19:40.5    6:21  Hoban                
  134        J J. Zakelj, 12            19:44.1    6:22  St. Ignatius B       
  135   119  Chris Stasny, 12           19:47.6    6:23  Lakeside             
  136   120  Kevin Shelton, 10          19:49.2    6:24  South                
  137        Dillon Hartman, 9          19:51.1    6:24  Brunswick            
  138   121  Sam Flynn, 9               19:51.2    6:24  South                
  139   122  Logan Cormany, 11          19:51.8    6:24  Copley               
  140   123  Zack Pollock, 9            19:54.9    6:25  Green                
  141        Michael Malec, 12          19:56.8    6:26  Twinsburg            
  142   124  Geoff Molnar, 10           19:59.0    6:27  Chardon              
  143   125  Bryan Tysl, 11             20:01.5    6:28  Chardon              
  144        Rob Brocious, 11           20:02.5    6:28  Mentor               
  145   126  Jason Paulovich, 9         20:03.8    6:28  South                
  146        Jakob Michael, 9           20:06.7    6:29  Cuyahoga Falls       
  147   127  Dave Milne, 10             20:21.8    6:34  Austintown-Fitch     
  148        Michael Thomas, 12         20:22.9    6:34  Warren Harding       
  149   128  Thayne Johnson, 12         20:24.2    6:35  Boardman B           
  150   129  Jim Baumgartner, 12        20:29.4    6:37  Hoban                
  151   130  Mitch Cooley, 10           20:38.0    6:39  Chardon              
  152   131  Danny Krancevic, 10        20:39.0    6:40  South                
  153   132  Elliot Thomas, 12          20:41.8    6:41  Boardman B           
  154   133  Matt Warner, 10            20:45.0    6:42  Lakeside             
  155        Eddie Uhl, 12              20:45.5    6:42  Hoban                
  156   134  Richard Palo, 10           20:49.3    6:43  Lakeside             
  157   135  Robbie Wright, 9           21:00.2    6:47  Chardon              
  158        James Davies, 12           21:30.0    6:56  Hoban                



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | Top


  159   136  Ryan Beil, 10              21:48.9    7:02  Boardman B           
  160   137  Ryan Simmons, 9            21:48.9    7:02  Lakeside             
  161        Robert Gill, 10            22:14.0    7:10  Warren Harding       



Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | Top


  162        Sean Sullivan, 12          25:29.4    8:13  Copley               
  163   138  Marc Strong, 9                    0  Lakeside             
 

Click here for data on GOPHER RUNNING

Return to home page.

For result corrections please e-mail Ted Rupe.

Copyright ©2020 Gopher Running, Ted Rupe. All information kept confidential. Contact us